آموزش های سازمانی

آموزش سازمانی فن بیان

همه سازمان‌ها در هر سطحی و با هر نوع خدماتی، همیشه می‌خواهند به بالاترین رشد و بهره‌وری برسند. کارمندانی وفادار، با‌انگیزه، خلاق و توانمند می‌خواهند که در کارها و وظایف خود به بهترین شکل عمل کنند. همه کارفرمایان و روسا از شهرت برند و اسم سازمان خود در سطح جامعه، بین مردم و رقبا لذت می‌برند.
راه رسیدن به همه اهداف سازمانی و همیشه در اوج ماندن در دنیای پیچیده و پرچالش تجارت و کسب‌وکار امروز، تنها در دو کلمه خلاصه می‌شود: آموزش سازمانی.

چرا یادگیری در محل کار مهم است؟

وقتی کارمندان در معرض آموزش سازمانی مداوم باشند، مهارت‌های کاری‌شان بهبود یافته و به شکلی حرفه‌ای‌تر و بهینه به مسئولیت‌ها رسیدگی خواهند کرد. در نتیجه، مشتریان نیز تاثیر این خدمت‌رسانی بهبودیافته را حس خواهند کرد و نظر بهتری نسبت به کسب‌وکار خواهند داشت.کارفرمایان با پیاده‌سازی برنامه‌های آموزش سازمانی برای کارمندان خود، منافع بسیار زیادی به دست می‌آورند، خصوصا اگر این برنامه‌ها به شکلی مداوم و صحیح برگزار شوند.

 

8 مزیت آموزش ارتباط موثر در محل کار

ارتباط موثر در محیط کار بخش جدایی ناپذیر یک کسب و کار کارآمد و موفق است. این تضمین می کند که همه وظایف و مسئولیت های خود را درک می کنند، به ایجاد روابط با مشتری و کارمند با کیفیت کمک می کند و کارکنان را درگیر و سازنده نگه می دارد. اگر می خواهند رضایت کارکنان را تضمین کنند و عملکرد بالا را ارتقاء دهند، صاحبان مشاغل باید ارتباطات مؤثر در سازمان خود را در اولویت قرار دهند.
چندین مزیت وجود دارد که ارتباطات موثر در محل کار برای سازمان فراهم می کند. این مزایا عبارتند از:

۱. کاهش تعارض
۲. افزایش مشارکت کارکنان
۳. بهبود بهره وری
۴. بهبود روابط با مشتری

۵. تقویت فرهنگ رفتاری در سازمان
۶. بهبود مهارت‌های تیمی
۷. افزایش رضایت شغلی کارکنان
۸. افزایش درآمد سازمان

رسالت آموزشی آکادمی بیانوفن در خدمت کلیه سازمان‌های دولتی و خصوصی

در راستای تحقق رسالت آموزشی آکادمی بیانوفن ، این مجموعه آماده همکاری با کلیه سازمان‌های دولتی و خصوصی برای برگزاری برنامه‌های آموزشی فن بیان و مهارت‌های ارتباطی به شرح زیر می باشد:

✔️ سمینار آموزشی یک یا نیم روزه فن بیان و مهارت‌های ارتباطی از 5 نفر تا 1000 نفر برای کارکنان
✔️ دوره‌های آموزشی یک یا چند روزه برای کارکنان و مدیران
✔️ خدمات مشاوره‌ای به مدیران ارشد سازمان‌ها

به شما تبریک می‌گوییم...

حرکت در مسیر آموزش، تنها سرمایه گذاری‌ای می‌باشد که نرخ بازگشت سرمایه آن قابل محاسبه نمی باشد چون بی‌نهایت پر بازده است!

به شما تبریک می‌گوییم که تصمیم گرفتید در راستای آموزش خود و سازمانتان قدم بردارید.

برای هماهنگی هر یک از برنامه های آموزشی ذکر شده کافیست با شماره 09199680326 تماس حاصل فرمایید.

مشتاقیم در اولین فرصت با حضور در کنارتان ، شاهد رشد و پویایی مجموعه شما باشیم .